סיפור המותג

איך הכל התחיל...

החלטתי לפתוח את ”אליס ואילה“ אחרי שנים של התלבטות ובחירה בין האהבה שלי לקונדיטוריה לאהבתי לבגדי וינטג‘, בגדים יד שניה וטקסטיל. עבדתי בעולם הקונדיטוריה במשך כ-7 שנים בכמה מהמקומות הנחשבים בארץ, אבל הרצון לחנות משלי היה חזק יותר מיצירה בעולם הפטיסרי ובסופו של דבר החלטתי להגשים את חלום החנות שלי.

התפטרתי והתרגשתי מהתחלה חדשה בחיי, אולם שבוע לאחר ההחלטה גיליתי שאני בהריון עם בתי הבכורה מאז כבר נולד גם בן שני, והחנות עושה צעדי תינוק יחד עם הילדים שלי. מחדדת את הכיוון שלי, את המוצרים ואת הנישה שאני רוצה להיות בה כל הזמן, לומדת ואוהבת את מה שאני עושה. אני מרגישה שאני נמצאת בעולם שמתאים לי!

שם החנות הוא השם של סבתא שלי מצד האמא והשם העברי שלה. החנות מתמקדת באופנה של שנות ה-80 וה-90, גראנג‘, בגדי וינטג', בגדים יד שניה, רומנטי ואהבתי הגדולה – מותגי הספורט (אדידס, נייק, פומה וכו‘). בגדי וינטג‘ מתאימים לכולן, זה יותר מה שאת עושה עם הבגד ולא ההיפך! 
מוזמנת לעקוב אחרי דף הפייסבוק/אינסטגרם.ד

קניה וקונסיגנציה מלקוחות

אני קונה ומוכרת בשיטת הקונסיגנציה.

אם יש ברשותך בגדי וינטג' משנות ה-90 או ה-80, בגדים של פירמות הספורט הידועות (נייק/אדידס/פומה/פילה/דיאדורה/קאפה/ריבוק/קונברס) או בגדים יד שניה במצב מצוין – את מוזמנת ליצור קשר ונתאם פגישה 🙂