הדף בבנייה.

תקנון מדיניות משלוחים

יהיי אחות, מה קורה? בואי נדבר קצת באותיות הקטנות:

אני נותנת מזמני כדי למדוד כל פריט ובגד ולכתוב כל פרט שנראה לי רלוונטי. אם יש לך שאלות, אנא צרי קשר לפני הרכישה, כי אין אפשרות להחזרות/זיכויים/החלפות על פריטים שלא במידה הנכונה / לא בצבע שחשבת שהוא / בגלל "דפקטים" שנרשמו בתיאור הפריט.

זכרי שהחנות היא חנות וינטג' ויד שניה, והפריטים שנמכרים בה הם פריטים שכבר נעשה בהם שימוש בעבר ולכן חלקם לא במצב מושלם (pre-loved, כמו שאומרים). אלה אינם מוצרים "חדשים", חלקם אפילו בני כמה עשורים, ולכן לפעמים ייראו את סימני הגיל עליהם. אני מתאמצת לרשום כל פרט שאני מוצאת, אבל גם לי יש פספוסים מדי פעם, ולכן אין החזרות על דפקטים קטנים מסוג זה.

התמונות לא עוברות ריטוש או פילטר, אבל צבע יכול להשתנות ממסך למסך, אז אם את רוצה לוודא משהו בעניין – צרי קשר עם סאחבק.

החזרות במקרים מיוחדים יהיו באמצעות משלוח עם מספר מעקב (על חשבון הלקוח/ה), כשמצורפת לפריט קבלה + טיקט של החנות כשהוא מחובר לפריט (ללא אלה, אין באפשרותי לקבל בחזרה את הפריט). רק אחרי שהפריט יגיע אלי ואבחן אותו, נוכל לסגור את העסקה כמו שסיכמנו ביננו.

אני לא לוקחת אחריות על איך שהפריטים יוצאים אחרי כביסה. ברגע שהבגד כובס – הוא כבר לא באחריותי (כי יש גבול, אינעל דינאק).

עלות וסוג משלוח: 15 ₪ והוא מגיע עם מספר מעקב / 50 ש"ח משלוח עד הבית / איסוף חינם מהחנות.

זמני אספקהמשלוחים יוצאים בימי ראשון, שלישי וחמישי.

אפשרויות תשלום: ניתן לשלם באתר באמצעות אשראי (מקבלת באתר את כל הכרטיסים למעט "אמריקן אקספרס") או PAYPAL. ניתן גם להתקשר ולשלם באמצעות ביט או העברה בנקאית.

מדיניות פרטיותאני מתחייבת לשמור על סודיות הלקוח/ה. פרטי האשראי אינם נשמרים במערכת, ואני לא מעבירה את פרטי האשראי לצד ג', אלא בהוראת בית משפט. האתר עומד בתקן אבטחה PCI-DSS.

מדיניות ביטול: מאחר ומדובר ביד שניה, לא ינתנו החזרים/זיכויים.

אבל עזבי שטויות נשמה, בסופו של יום – הפידבק החיובי שלך ושביעות רצונך נמצאים אצלי בעדיפות ראשונה. לכל בעיה נמצא פיתרון, אז בכל סיטואציה עם המשלוח או שאלות בקשר אליו – את תמיד מוזמנת ליצור איתי קשר בנייד או דרך האתר/דף הפייסבוק.

 

רוצה להגיע לחנות כדי למדוד, להרגיש ולפגוש את "מואה"? נו פרובלם סיסטר, ניתן לתאם דייט לימי שישי בטלפון.

 

טלפון: 0545881733

מייל: sara_snuf@hotmail.com  (כן, יש לי הוטמייל ואני אוהבת אותו!!!)

פרטי בנק להעברה בנקאית:

שרה שמואל

חשבון 130095

סניף 510

בנק דיסקונט

ועכשיו – לכי פרגני לעצמך איזה פריט one of a kind!